Twedo 1 – Protos 1

De 1ste helft kenmerkte zich door veel fouten aan beide zijden terwijl Twedo in de 2de helft met overtuiging afstand nam, 6-0.
De 1ste kans was na 10 minuten voor Protos, Dennis Spang nam op de 16m een afgevallen bal op de slof maar zijn inzet werd door een verdediger tot corner gewerkt. Even later bracht een foute terugspeelbal aan Protoszijde spits Sander Boer in stelling maar zijn boogbal over de Protos doelman ging ver naast. Na 25 minuten kreeg Twedo een corner waarbij de bal door Roy Soppe werd weggewerkt terwijl een Twedo-speler op kniehoogte probeerde te koppen, de scheidsrechter gaf hiervoor een vrije trap binnen de 16m aan Twedo die door Mark Rabbers strak werd binnen geschoten, 1-0. Vlak voor rust werd Iwan Immink diep gestuurd, Protos doelman Tim Bakker vergiste zich op diens snelheid waardoor Immink voor hem bij de bal was en eenvoudig langs hem kon doorlopen en de 2-0 aantekende. Na rust was Twedo de betere ploeg, terwijl Protos 3 kansen wist te creëren die alle drie op de paal eindigden werden de aanvallen van Twedo steeds gevaarlijker. Na 55 minuten schoot Sander Boer de 3-0 hoog in het Protosdoel en 10 minuten later was het weer Mark Rabbers die uit een goed opgezette aanval de 4-0 scoorde. Nadat Protosdoelman Tim Bakker enkele goede reddingen had verricht ging het bij een corner lelijk mis, in plaats van de bal weg te stompen gleed deze van zijn vuist af het doel in, 5-0. Vlak voor tijd kreeg Jasper Emming na goed doorzetten de bal  nog tegen zich aan wat de eindstand op 6-0 bracht.
Protos krijgt volgende week FC Ter Apel “96 op bezoek.